Галоўная | Рэгістрацыяя | Уваход | RSSВторник, 18.06.2019, 22:05

ДУА "Суцінскі НПК дзіцячы сад - базавая школа"

 
Суцінскі НПК
Наша апытанне
Оцените мой сайт
Усяго адказаў: 111
Статыстыка

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0



Канікулы

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Суцінскі

НПК ДС/БШ”

__________ І.А.Грышанкова

__________2019

План работы на вясновых канікулах 2018/2019 навучальнага года

ў ДУА “Суцінскі НПК ДС/БШ” (25.03.2019 – 30.03.2019)

Дата

Мерапрыемствы

Клас

Час

Адказныя

25.03

Гульнёвая праграма “Сакрэты добрага настрою”

1-4

10.00 – 11.00

Новік К.І.

25.03

Інтэлектуальная гульня “Знайкі і умнікі”

1-4

11.00 – 12.00

Палазнік Г.А.

25.03

Гадзіна памяці “Хатынь – веска, якой няма на карце”

5-9

12.00 – 13.00

Гарбачоў У.Ф.

25.03

Гульнёвая праграма “Хто жыве з табою побач”

5-9

13.00 – 14.00

 

Новікава Ж.П.

26.03

Інтэлектуальная гульня “Брэйн-рынг” на тэму “Звяры беларускіх лясоў”

1-4

10.00 – 11.00

 

Жогаль А.А.

26.03

Пазнавальна-забаўляльная гадзіна “Дзівосная іншаземка-бульба”

1-4

11.00 – 12.00

Палазнік Г.А.

26.03

Займальная гадзіна “Гадзіна забаў”

5-9

12.00 – 13.00

Дрэма І.А.

26.03

Спартыўныя мерапрыемствы “Гульня прымае ўсіх”

1-9

13.00 – 14.00

Булгак Н.В.

27.03

Экалагічны конкурс “Будзь прыродзе верным сябрам”

1-4

10.00 – 11.00

Сасноўская М.І.

27.03

Гадзіна ЗЛЖ “Забаўная анатомія”

5-9

11.00 – 12.00

Дрэма І.А.

27.03

Займальная гадзіна “Ці ведаеш ты…?”

5-9

12.00 – 13.00

Кракайціс З.Р.

27.03

Спартыўныя мерапрыемствы “Гульня прымае ўсіх”

1-9

13.00 – 14.00

Булгак Н.В.

28.03

Час здароўя “Чароўны вітамін”

1-4

10.00 – 11.00

Жогаль А.А.

28.03

Гульневая праграма “Ветлівасць і дабрыня”

1-9

11.00 – 12.00

Сасноўская М.І.

28.03

Гульневая праграма “У здаровым целе – здаровы дух”

5-9

12.00 – 13.00

Новікава Ж.П.

 

28.03

Спартыўныя мерапрыемствы “Гульня прымае ўсіх”

1-9

13.00 – 14. 00

Новік К.І.

29.03

Зрабі сам “Умелыя ручкі”

1-9

10.00 – 11.00

Жогаль А.А.

29.03

Свая гульня “Поры года”

5-9

11.00 – 12.00

Кракайціс З.Р.

29.03

Забаўляльная гадзіна “Загадкі, рэбусы, крыжаванкі”

1-9

12.00 – 13.00

Новік К.І.

29.03

Спартыўныя мерапрыемствы “Гульня прымае ўсіх”

1-9

13.00 – 14.00

Сасноўская М.І.

30.03

Камп’ютэрныя гульні

5-9

09.00 – 11.00

Булгак Н.В.

30.09

Гурток юных ратавальнікаў-пажарных

"Юныя выратавальнікі”

5-9

10.00 – 11.00

Новік К.І.

30.03

Спартыўныя мерапрыемствы

1-9

11.00 – 12.00

Булгак Н.В.

30.03

Шахматны ўсенавуч

1-9

12.00 – 13.00

Булгак Н.В.

30.03

Інтэлектуальная гульня “Слабае звяно”

1-9

11.00 – 12.00

Дрэма І.А.

Намеснік дырэктара па ВР К.І.Новік


Кошык










Copyright MyCorp © 2019
Сделать бесплатный сайт с uCoz